Vše ostatní

Jsme rádi za každou zpětnou reakci.

Re: Vše ostatní

Příspěvekod bratrpat » sob 12. pro 2015 12:53:56

Dobrý den, jsem nový na Postcros. a nevím si rady s touto věcí: dostal jsem pohled z USA, ale nemůžu ho přečíst -

zkoušel jsem to dát přečíst i učitelce angličtiny a ani ta neuspěla. Poradíte někdo co s tím? Normálně jsem ho

zaregistroval, to ano, ale přece jenom by mě zajímalo, co se tam píše. Zkusíte to někdo přeložit? Foto v příloze.

Děkuji. Bratrpat
Přílohy
USA_přijatá__3._.png
bratrpat

Příspěvekod croftlegend » stř 16. pro 2015 15:02:16

Ahoj :) Je to napsaný hodně těsně u sebe, ale zkusím se na to podívat :)
croftlegend

Příspěvekod Helenaka » pát 26. úno 2016 14:19:06

bratrpat píše:Dobrý den, jsem nový na Postcros. a nevím si rady s touto věcí: dostal jsem pohled z USA, ale nemůžu ho přečíst -

zkoušel jsem to dát přečíst i učitelce angličtiny a ani ta neuspěla. Poradíte někdo co s tím? Normálně jsem ho

zaregistroval, to ano, ale přece jenom by mě zajímalo, co se tam píše. Zkusíte to někdo přeložit? Foto v příloze.

Děkuji. Bratrpat

Já bych řekla, že je to nějak takto:

Hello Petr,

I am from California, USA.

I just graduated university in jewelry design in August.

Iam working for a clothing brand named COSA to save up and return to graduate school.

I hope you enjoy this card. I tried to choose the most unusal one.

Take care,

Teresa

Snad jsem se moc nesekla. :smile:
Helenaka
Člen
Člen

Příspěvekod leafra » sob 27. úno 2016 11:54:22

Ahoj, mám dotaz. Snažila jsem někde na fóru najít, nenašla...Už asi po čtvrté mi nedorazilo na e-mail Hurray!! ???? A asi dvakrát potvrzení adresy, kam posílám.. :( nevypla jsem něco co jsem neměla????? :roll: Děkuji za odpověď. Lea
leafra

Příspěvekod Mirek » ned 28. úno 2016 19:18:57

Že nedorazilo Hurray může být tím, že pohled nedorazil na místo určení anebo ho adresát nezaregistroval. A s potvrzením adresy kam posílám? Tomu moc nerozumím. Přece když vylosuju adresu tak se mi to objeví v mailu. Nevím co tím myslíš.
Mirek
Člen
Člen

Příspěvekod leafra » ned 28. úno 2016 19:41:09

Hoj, no právě,že mi nepřišel mail??Kdybych si nepsala adresu hned,byla bych v háji. Jo a ty pohledy bez Hurray mám zaregistrovaný.. tak nevím. Asi chyba v matrixu :nee:
Naposledy upravil leafra dne ned 28. úno 2016 19:43:19, celkově upraveno 1
leafra

Příspěvekod Mirek » ned 28. úno 2016 19:43:00

Tak to nevím. Neumím poradit.
Mirek
Člen
Člen

Příspěvekod Helenaka » pát 04. bře 2016 21:42:58

leafra píše:Hoj, no právě,že mi nepřišel mail??Kdybych si nepsala adresu hned,byla bych v háji. Jo a ty pohledy bez Hurray mám zaregistrovaný.. tak nevím. Asi chyba v matrixu :nee:

Ahoj :)

A dívala jsi se do složky kam ti chodí spam? Občas to tam spadne, tak je důležité si to hlídat... :) Pokud to nebude ani tam, tak zkus napsat na podporu - stačí projít pár kroky tady: https://www.postcrossing.com/contact a shrnout svůj dotaz. :)

A jinak na adresu, kterou jsi si vylosovala, se dostaneš i když se přihlásíš na postcrossing.com - vlevo v menu je "Travelling postcards" a tam jsou všechny pohlednice, které ještě cestují... :)
Helenaka
Člen
Člen

Příspěvekod leafra » sob 05. bře 2016 8:52:35

Ahoj, děkuji za nápady....spam jsem zkontrolovala...taková úžasná spousta nabídek no fuj :pig: . Hurray bohužel žádný. Ještě mne napadlo,jestli to není tím,že do vzkazu nic odesílatel nenapíše? Jinak to prozkoumání postcrossing.com musím odložit na pondělí..pracovní víkend :P . Zatím dík a hezký den Lea
leafra

Příspěvekod Helenaka » stř 09. bře 2016 13:53:13

leafra píše:Ahoj, děkuji za nápady....spam jsem zkontrolovala...taková úžasná spousta nabídek no fuj :pig: . Hurray bohužel žádný. Ještě mne napadlo,jestli to není tím,že do vzkazu nic odesílatel nenapíše? Jinak to prozkoumání postcrossing.com musím odložit na pondělí..pracovní víkend :P . Zatím dík a hezký den Lea

E-mail by měl právě dorazit vždy... tak to bude muset poradit už opravdu asi jen podpora :logo: :)
Helenaka
Člen
Člen

Příspěvekod Mirek » úte 03. kvě 2016 16:55:20

Česká pošta vydává Pamětní list KAREL IV. Cena 87Kč. Můžete objednávat na známková.tvorba@cpost.cz
nebo přímo koupit na hl.poště v Praze,přepážka č.29 a 30, dále PostFila,Ortenovo nám.16.Praha7, pošta Brno - Merkur a Postfila - služby filatelistům Karlovy Vary. Možná by to bylo vhodné pro swap. Náklad pouze 3500ks.
Mirek
Člen
Člen

Předchozí

Zpět na Prostor pro váš názor