Návrh: Pravidelné hromadné nákupy

Jsme rádi za každou zpětnou reakci.

Návrh: Pravidelné hromadné nákupy

Příspěvekod Karlinho » sob 14. pro 2013 17:23:06

Jedna uživatelka mne "donutila" se zamyslet nad možností pořádat pravidelné hromadné nákupy z některých zahraničních serverů, konkrétně by se pro začátek jednalo o Postallove, není samozřejmě problém mi dát vědět o jiných, jsem ochoten se o to postarat.

Jak často by se měl nákup pořádat? Přemýšlel jsem tak jednou za 3-4 měsíce s tím, že by se začalo vprostřed lednu (po výplatě :D ) a postupně by se vidělo podle zájmu :)

Co si o tom myslíte?
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Re: Návrh: Pravidelné hromadné nákupy

Příspěvekod Helenaka » sob 14. pro 2013 18:36:04

Já si mám vždycky problém vybrat když je pohledů na eshopu spousta, a tak raději lovím různě kudy chodím.. ale jelikož tady v ČR eshop, kromě většinou místopisného http://www.rillich.cz, chybí, tak by to pro většinu určitě bylo přínosné.. :)
Helenaka
Člen
Člen

Příspěvekod Angel » ned 22. pro 2013 0:29:02

Kdyby se občas pořádala hromadná objednávka z Postallove (nebo z jiného eshopu, kde je pro jednotlivce poštovné příliš vysoké), tak by to bylo super =)
Angel
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » ned 22. pro 2013 14:22:46

Popřemýšlím o tom víc, proberu možnosti a začátkem roku dám vědět :) Postallove ale bude skoro určitě.
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Zpět na Prostor pro váš názor