Stránka: Vzhled

Jsme rádi za každou zpětnou reakci.

Stránka: Vzhled

Příspěvekod Karlinho » čtv 09. led 2014 23:21:14

Víc hlav víc ví - jelikož hlavní stránka cílí hlavně na nové lidi, tak by měla být atraktivní, a na té stávající mi něco nesedí.

Vzhled u samotných informací typu První pohled mi přijde v pořádku, jelikož je jednoduchý a přehledný, ale s tou úvodní stránkou bych chtěl něco udělat.

Jak to vnímáte vy?
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Re: Stránka: Vzhled

Příspěvekod Majky » pát 10. led 2014 22:15:00

vzhled mi přijde v pořádku, zmenšila bych akorát písmo :)
Dont look back in anger...
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » ned 12. led 2014 11:46:06

Písmo zmenšeno, je to lepší?

Jde mi hlavně o úvodní stránku - chtěl bych tam místo slideru dát nějaké informace o Postcrossingu, jelikož na tyto stránky chodí většinou lidi z toho důvodu, aby se o něm dozvěděli víc, a ne z toho, aby viděli, co je nového na fóru či na blogu.

Přemýšlím nad uděláním nějaké infografiky. Jak to vidíte vy?
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » ned 12. led 2014 11:50:24

nepamatuju si, jak velké bylo předtím :lol: asi lepší :)
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » stř 15. led 2014 15:23:05

Na tomhle už asi nesejde, jelikož je v plánu stránky celkově předělat.

Mám ale jiný dotaz - jak byste vnímali to, kdyby byl blog spojený s hlavní stránkou? Pro vysvětlení - vzhled bude mít tři sloupce. V levém sloupci budou informace ohledně Postcrossingu (O projektu, Jak to funguje...), uprostřed nové články na blogu/fóru/zboží v e-shopu a v pravém pak v podstatě panel z blogu - kategorie, nejoblíbenější... Zároveň by vždy první příspěvek uprostřed obsahoval všeobecné informace o Postcrossingu, aby se nový návštěvník mohl snáze orientovat.

Našel by se tu někdo, kdo by našel pár minut a prokonzultoval to přes zprávy? Chtěl bych mu přímo představit šablony, které se nám líbí, ale nechci je zveřejňovat zde, jelikož to bude takové menší překvapení :) Tak jestli se najde někdo ochotný, tak budu rád za každou zprávu a následný komentář... Chceme mít stránky co nejhezčí a nejlepší a bez vaší pomoci se neobejdeme :)
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » stř 15. led 2014 22:01:07

já Ti můžu klidně pomoct... hlavní stránku bych spíš než s blogem (bude-li se objevovat v nějakém sloupci) propojila spíš s fórem, aby se zapojilo víc lidí...

jinak - začínám se trošku ztrácet na fóru, ale to bude asi spíš moje chyba :lol:
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » stř 15. led 2014 22:36:27

Majky píše:já Ti můžu klidně pomoct... hlavní stránku bych spíš než s blogem (bude-li se objevovat v nějakém sloupci) propojila spíš s fórem, aby se zapojilo víc lidí...

jinak - začínám se trošku ztrácet na fóru, ale to bude asi spíš moje chyba :lol:

Napsal jsem ti zprávu, ještě máme pořešit tu výměnu pohlednic :) Tak se domluvíme i ohledně tohoto.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » čtv 16. led 2014 12:14:11

hmm, žádnou zprávu nemám :lol:
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » čtv 16. led 2014 12:24:14

Aha, tak já ji očividně neodeslal... Oh :D Jdu to napravit.
Karlinho
Člen
Člen

Zpět na Prostor pro váš názor