Fórum: Hodnosti

Jsme rádi za každou zpětnou reakci.

Fórum: Hodnosti

Příspěvekod Majky » pon 07. říj 2013 16:03:30

Ahoj,

chtela bych se pozeptat, jestli planujete do budoucna rozsirit forum o hodnoceni uzivatelu za prispevky na foru, za ty mimo chatovaci fora... a taky jestli bude na foru i neco jako podekovani za prispevky, treba pokud mi nekdo poradi, dam mu bod - na nekterych forech to mame, je to docela mile :)
Dont look back in anger...
Majky
Člen
Člen

Re: Postup

Příspěvekod Janna » pon 07. říj 2013 17:06:25

Mno, akorát mi trochu uniká smysl, proč na diskuzním fóru hodnotit uživatele za jejich příspěvky? :)
Janna
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » pon 07. říj 2013 17:21:50

jako za pocet prispevku? tak nejak jsem nad tim nepremyslela, jen jak to znam od jinud... z domu muzu poslat screeny...
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » pon 07. říj 2013 18:19:16

Jo takhle, máš zřejmě na mysli systém hodností :) Jsem určitě pro, že mne to nenapadlo dřív... A systém plusek za příspěvek (Karma systém) je taky fajn, určitě se na to podívám a dám vědět.

K hodnostem bych měl tři otázky, resp. věci, které se musí vyřešit/dohodnout:
    1. Kolik a jaké názvy hodností?
    2. Po kolika příspěvcích?
    3. Zpracovat to i graficky?

Mně třeba napadá ta nejvyšší hodnost Poštmistr :D Jaké hodnosti napadají vás?
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » pon 07. říj 2013 19:41:11

to myslím :)

nechci vám adminům přidělávat práci, přeci jen je toho při rozjezdu celkem dost...

ty screeny, nejdéle jsem asi na krasofóru, můj příspěvek vypadá takhle, systém hodnocení a "like". na jednom dalším fóru si dáváme pomeranče a takové jsou tam hodnosti. a tady funguje system karmy... nejsem pro, aby se zvyšovaly hodnosti i za témata ve volném pokecu, to si pak lidi naplkaj nejvyšší metu hnedka a vůbec mi nepříjde přehnané mít nejvyšší hodnost až od 10000 příspěvků :) a jo, jsem z těch, co lidem za pomoc rádi posílají plusy v karmě :lol:
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Janna » pon 07. říj 2013 21:25:43

Jo, hodnosti, tak to jo :D Já to prvně pochopila tak, že třeba chceš, aby se mohl každý příspěvek hodnotit třeba jako 1-5 podle kvality nebo něco takovýho :D

Hodnosti by nebyly špatný :) Akorát mě taky moc nenapadá, jak by se mohly jmenovat... napadají mě jen takové blbé věci jako "pohledomilec" :lol:

Hmm, akorát teď mě tak napadlo - jde ty hodnosti teda dělat i jako obrázky? Že by to mohly být poštovní známky - například člověk by začínal s nějakou německou známkou za pár centů a postupně by se mu to měnilo na čím dál tím dražší popřípadě známku z exotičtější země :) Doufám, že jsem to vysvětlila pochopitelně, co tím míním :D

Příklad:
Hodnost 1: Obrázek
Hodnost 2: Obrázek
Hodnost 3: Obrázek
Hodnost 4: Obrázek
...
(samozřejmě, těch hodností by mohlo být kopec)
Janna
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » pon 07. říj 2013 21:40:24

Skvělý nápad :) Známky vypadají fajn... Hodnost nemusí být vymezena slovy, ale třeba počty známek... dejme tomu, že by byly tři stupně:

České (1-5 známek)
    Finské
    Čínské
    Ugandské :D

Co na to říkáte? :)

A ještě upřesním - neboj se a jen mi práci přidělej, rád se přiučím něco nového a zároveň udělám něco hezkého. Kdyby ne, tak nejenže by nevzniklo toto téma, ale ani fórum.
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » pon 07. říj 2013 21:47:30

tak jsme se nakonec pochopily :lol:

známky by špatné nebyly, ale nebude nám líto, když bude obrázek hodnosti velký jako avatar? ikdyž tady (snad se zobrazí všem) jsou hodnosti opravdu vytuněné :lol:
mě třeba napadlo, že by bylo např. pět obálek, trumpetek a ty se postupně objevovaly, pak třeba poštovní auto nebo schránka (u těch vysokých hodností...)
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » úte 08. říj 2013 19:10:31

Tak ony by ty známky určitě nebyly tak veliké :) Nejlepší by byla velikost smajlíků, ale pak je zase problém s čitelností... Ty symboly zní ale zajímavě.

Šlo by to třeba od menších - známky - pohledy - poštovní schránka - poštovní auto - obrys Evropy - celá zeměkoule.

Líbilo by se vám něco takového?
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » úte 08. říj 2013 23:47:47

něco takového jsem měla na mysli... postupně od běžných věcí po něco extra nebo jak psala Janna - od obyč z Německa po exotiku...
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod PAKUNA » stř 09. říj 2013 16:15:27

Karlinho píše:Tak ony by ty známky určitě nebyly tak veliké :) Nejlepší by byla velikost smajlíků, ale pak je zase problém s čitelností... Ty symboly zní ale zajímavě.

Šlo by to třeba od menších - známky - pohledy - poštovní schránka - poštovní auto - obrys Evropy - celá zeměkoule.

Líbilo by se vám něco takového?

Líbí se mi tvůj nápad, obrázky známek mi připadají takové nepřehledné, ale začínat u známek, pohledů... a pokračovat dále mi připadá lepší.
Give a man a free hand and he will run it all over you. Mae West
More tequila, more love, more anything. More is better. Meredith Grey
PAKUNA
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » čtv 10. říj 2013 12:43:13

Tak jsem přidal nějaké zkušební :) První známka za 5 příspěvků, další 15, 25, 40, 55. Líbí se vám?

Zjistil jsem, že je docela problém sehnat obrázek (známku/pohled), aby se při takovém zmenšení dal rozeznat alespoň obsah. Proto jsem vybral tuhle, myslím, že ji každý pozná :)

Od 70 je připraven pohled (obrázek) jenomže nevím, jak se vám bude při zmenšeném líbit (obrázek).

Jestliže bych udělal seznam hodností a tam velikou a malou verzi obrázku, tak se stačí třeba jednou kouknout a už si to člověk přiřadí k tomu správnému :)

No uvidím. Co si myslíte?
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » čtv 10. říj 2013 19:45:56

při zmenšené verzi pohledu toho moc poznat nejde...

a vlastně ani Fifinka není poznat tak dobře
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » čtv 10. říj 2013 19:48:49

Asi to zvětším a bude se to střídat po třech.

Co konkrétního vás napadá jako hodnosti?
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » čtv 10. říj 2013 19:51:34

zatím jsem nepřemýšlela, ale myslím, že zvyšovat počet známek po pěti příspěvcích je docela rychle... všichni budeme rychle na maximu ;) klidně bych to zvyšovala po padesáti a po známkách třeba po stovce, atd...
Majky
Člen
Člen

Další

Zpět na Prostor pro váš názor