Fórum: Hodnosti

Jsme rádi za každou zpětnou reakci.

Re: Hodnosti

Příspěvekod Majky » stř 30. říj 2013 16:39:44

ach, *love* poštovní muzeum, moje srdcovka :)
Dont look back in anger...
Majky
Člen
Člen

Re: Fórum: Hodnosti

Příspěvekod Merha » ned 24. lis 2013 17:48:45

jé, to je super, trochu mi tam neladí ta cizí známka, když jsou všechny ostatní naše, ale paráda!
Merha
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » ned 24. lis 2013 19:03:37

Merha píše:jé, to je super, trochu mi tam neladí ta cizí známka, když jsou všechny ostatní naše, ale paráda!

Na tom něco bude... Myslel jsem to tak, že je to hodně cenná známka a tak se hodí.

Jakou českou známkou ji nahradit? Třeba http://www.1000nej.cz/nejdrazsi-ceska-p ... namka.html?
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod PAKUNA » pon 25. lis 2013 17:52:36

Karlinho píše:
Merha píše:jé, to je super, trochu mi tam neladí ta cizí známka, když jsou všechny ostatní naše, ale paráda!

Na tom něco bude... Myslel jsem to tak, že je to hodně cenná známka a tak se hodí.

Jakou českou známkou ji nahradit? Třeba http://www.1000nej.cz/nejdrazsi-ceska-p ... namka.html?

Já bych jí tam nechala, je to takové zajímavější. :)
Nejdřív jsem se divila, co je to za známku, ale potom jsem si přečetla její "příběh". Podle mě jsi jí vybral dobře. ;)
Give a man a free hand and he will run it all over you. Mae West
More tequila, more love, more anything. More is better. Meredith Grey
PAKUNA
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » pon 25. lis 2013 18:30:11

Jsem rád, že se líbí :) Ale říkám pořád - nic není vytesané do kamene, není problém kdykoliv vyměnit.

A to s tím přidáním příběhu mi přišlo hned jako dobrý nápad :)
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod Achard » ned 03. kvě 2015 14:56:22

Vím, že diskuze o hodnostech je dva roky stará, přesto bych měl jeden návrh, který se mi osvědčil. Na svém fóru mám systém hodností detailně propracovaný, ale pro zdejší diskuzi je fakticky nepoužitelný. Jednu změnu bych ale doporučil - hodnost by měl mít i administrátor. Vypadá to nevyrovnaně, když členové mají u avataru známky a administrátor nic (copak nepřispívá? To že je někdo administrátor, ještě nic nevypovídá o jeho aktivitě). Buď by měl mít nějakou speciální známku, nebo (tak jsme to vyřešil na fóru já) by se na něj měl vztahovat stejný hodnostní systém, jako na ostatní.
Achard
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » úte 19. kvě 2015 9:54:40

Achard píše:Vím, že diskuze o hodnostech je dva roky stará, přesto bych měl jeden návrh, který se mi osvědčil. Na svém fóru mám systém hodností detailně propracovaný, ale pro zdejší diskuzi je fakticky nepoužitelný. Jednu změnu bych ale doporučil - hodnost by měl mít i administrátor. Vypadá to nevyrovnaně, když členové mají u avataru známky a administrátor nic (copak nepřispívá? To že je někdo administrátor, ještě nic nevypovídá o jeho aktivitě). Buď by měl mít nějakou speciální známku, nebo (tak jsme to vyřešil na fóru já) by se na něj měl vztahovat stejný hodnostní systém, jako na ostatní.

S tím souhlasím, už jsem si s tou myšlenkou pohrával předtím, ale nějak zapadla... Tak už mám známky i já, jupí :-)
Karlinho
Člen
Člen

Předchozí

Zpět na Prostor pro váš názor