Překvapení při swapování

Zde můžete diskutovat o všem, co se týká swapů.

Překvapení při swapování

Příspěvekod Karlinho » stř 13. lis 2013 16:04:47

Dnes mne překvapila doporučená zásilka z Číny, se slečnou jsem se domlouval na výměně 4 pohlednic... A když otevírám balíček (což už samo o sobě mi bylo podezřelé), tak jsem zjistil, že jejím obsahem je i krásná záložka, malý balíček čínského čaje, 2 čínské bonbony, 2 pohlednice navíc a taky "paper-cut" - vypadá to asi takto. A ještě k tomu ta obálka!

Až se "stydím" za to, že já jsem ty 4 pohlednice strčil jako vždy do obálky a prostě poslal... Opět jsem si uvědomil, že swap není jenom o pohlednicích, ale i o něčem jiném :) Proto jsem se rozhodl, že jí pošlu taky něco pěkného, snad ji to překvapí tak, jako mně...
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Re: Překvapení při swapování

Příspěvekod Helenaka » sob 30. lis 2013 14:41:34

Mám stejný zážitek.. domluvily jsme se s 17letou dívkou z Číny na swapu pohlednic - myslela jsem, že si zatím vyměníme jen jednu pohlednici, a když zjistíme, že je vše v pořádku, tak že budeme pokračovat. No, přišla mi obálka plná krásných věcí - sice se nejednalo o věci, které by se daly ochutnat, ale o střípky z jejího života kdy mi ho přiblížila nalepenými obrázky na barevném papíře a napsala k tomu o co se jedná, a tak různě.. :) Až bude víc času, tak přidám galerii. ;) Já jsem jí poslala jen jeden pohled s kterým jsem si tedy vyhrála, ale i tak jsem se docela styděla, že jsem jí poslala tak málo.. no a o swapu s klukem z Tibetu ani nemluvím - taky toho poslal docela dost oproti mě mi přišlo. :D Ale přišlo mi od něj krásné poděkování, takže věřím, že se mu vše líbilo - nechala jsem přímo pro něj udělat pohlednice na print24.eu. :)
Helenaka
Člen
Člen

Re: Překvapení při swapování

Příspěvekod lupidoly » čtv 24. bře 2016 22:47:10

Poslední překvapení bylo dvěma týdny, kdy přišla obálka od mé oblíbené Rusky, ta prostě ví, čím mi udělá největší radost <3
Přílohy
20160311_225641.jpg
lupidoly
Člen
Člen

Zpět na Všeobecná diskuse