Odmítání žádosti o swap

Zde můžete diskutovat o všem, co se týká swapů.

Odmítání žádosti o swap

Příspěvekod Karlinho » čtv 31. říj 2013 14:25:26

Nedávno se mi stalo, že jsem vystavil na FB skupině pro swapy pohlednici a chodili mi samozřejmě zprávy... Jenomže občas se mi stalo, že daný uživatel vyměňuje třeba jenom 5 pohlednic, ze kterých si moc nevyberu. Mu se moje pohlednice hodně líbila, tak jsem si u něj vybral "nejmenší zlo" a poslal. Zkrátka jsem nějak neměl to srdce říct ne :D

Jak se stavíte k odmítání?
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Re: Odmítání žádosti o swap

Příspěvekod hrabenka73 » ned 03. lis 2013 18:57:19

Neswapuji,ale když mě někdo o něco požádá,tak se snažím vyhovět.
hrabenka73
Člen
Člen

Příspěvekod MiaErrian » úte 05. lis 2013 0:11:56

swapuji i když méně než předtím, dříve jsem šla vyloženě po pohlednicích co mám v oblíbených a dařilo se mi - zhruba jenom každá pátá se ztratila nebo jsem byla odmítnuta, takže všeobecně výhodný, protože jsem byla velmi spokojena...
Bohužel pak jsem začala lovit spíše podle míst ze kterých jsem chtěla mít něco přijatého a když jsem nechávala výběr na nich, většinou jsem byla zklamaná - například já odeslala krásný pohled který si oni vyloženě poručili jako podmínku a mě došlo cosi vyšisovaného a absolutně mimo (prostě nic specifického z jejich země) a to mě dost odrazovalo... už nemám tolik času abych pečlivě obepisovala nebo vybírala a jednala s těmi lidmi ale myslím si že to časem zase rozjedu protože mi přicházely fakt parádní věci... Teď spíše swapuji ale tam je to zhruba tak jednou za čas že příjde něco co mě vyloženě nadchne a naneštěstí se v daných tématech otáčejí neustále ti samý uživatelé takže to pak jednomu člověku musím posílat i více pohledů nebo od jednoho jich dostávám vícero... :roll: ne že by mi to vadilo, ale naprostá většina z nich nemá galerii a bojím se abych jim náhodou neposlala něco dvakrát
MiaErrian
Člen
Člen

Příspěvekod Merha » čtv 21. lis 2013 20:21:37

taky se mi stalo, že mě nabídka neoslovila, napsala jsem slečně jestli nemá třeba to či ono a najednou mi poslala takový výběr až mě oči přecházely :) jinak jsem si tak nějak zvykla, že když někoho nezaujme moje nabídka, tak mi prostě neodpoví, což mi teda přijde lepší když narovinu řeknou, že se jim zrovna nic nelíbí a třeba můžeme swapovat příště...
Merha
Člen
Člen

Příspěvekod Angel » pon 02. pro 2013 2:18:19

Já se swapama pořád tak nějak začínám, ale zatím jen na oficiální stránce, i když FB v budoucnu plánuju taky. Sama jsem sice s žádostí úspěšná nebyla, ale sem tam mi někdo napíše a neodmítla jsem zatím nikoho, i když jsem si na začátku řekla, že nebudu chtít více swapů z jedné země, tak to už jsem samozřejmě porušila. Kdyby těch žádostí bylo nějak hodně, tak by to asi byla jiná situace a vybírala bych si, ale zatím to moje finance zvládají.
Angel
Člen
Člen

Příspěvekod Knedlinka » stř 19. úno 2014 21:43:04

Já odmítat musím, protože jinak bych bydlela v té krabici :D Jdu už jenom po pohledech, co se mi líbí, a když si nic nevyberu, tak se omluvím, že jsem si bohužel nic nevybrala, že sbírám to a to, většinou to naštěstí pochopí :) Je to těžké odmítat, ale přece neutratím 25 + peníze za pohled za něco, co se mi nelíbí :D
Káťuška
Knedlinka

Zpět na Všeobecná diskuse