Kde koupit pohledy ve Zlíně

Hledáte prodejnu v blízkosti svého bydliště? Zeptejte se ostatních.

Re: Kde koupit pohledy ve Zlíně

Příspěvekod Merha » stř 12. úno 2014 11:42:51

jo :( :( paní říkala, že už ty umělecké mít nebudou :( je to fakt škoda veliká! měla jsem z té prodejny takovou radost... dál zrušily mé oblíbené papírnictví (vedle Tesca)... ach jooooooooooooooooo
Merha
Člen
Člen

Příspěvekod nyan » úte 13. kvě 2014 21:40:29

firstacka píše:Pro obyčejnější pohledy (zvířátka, Vánoce, Velikonoce a nějaké kreslené) doporučují papírnictví nad McDonaldem - výběr jak kdy, ale ceny od 2 Kč.

Pěkné pohledy Zlína jdou koupit i v papírnictví na Prioru, cena +- 5 Kč.

A nejlepší je to městské info centrum.

Ahoj, procházím postupně všechna papírnictví v ZL a je to celkem bída. McPen, papírák nad McDonaldem, papírák na Prioru i vedle Jabka celkem o ničem, pokud nechcete klasiky - koně, květiny, podivný Zlín, Krtečka či Spejbla. V Informačním centru mají pěkné Zlínské i Pidifrky.
Ale opravdu hodně věcí jsem teď našla v Levných knihách (Čepkov). Jsou tam v krabičce na přehrabování za 2 nebo 3 Kč, černobílé, herci herečky, výtvarné umění, vintage, 3D pohlednice za 19Kč. V knihkupectví Neoluxor v Jabku mají vtipné psy. V shopu v Lešné mají pěkné pohlednice jak jinak než Lešné :) a hlav zvířat utvořených z dlaní.
rybyčka <°)))><
nyan
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » čtv 15. kvě 2014 12:34:50

Tak teda hlásím, že LK jsou slušně přebrané, dík :D Tak jsem tentokrát utrácel na knihách, miluju jejich slevy na nakladatelství Galileo <3
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod nyan » čtv 15. kvě 2014 19:07:07

Karlinho píše:Tak teda hlásím, že LK jsou slušně přebrané, dík :D Tak jsem tentokrát utrácel na knihách, miluju jejich slevy na nakladatelství Galileo <3

Kurník jakto? Teda jako že tys to přebral nebo už to tam někdo vybílil před tebou? :)
rybyčka <°)))><
nyan
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » pát 16. kvě 2014 6:15:41

nyan píše:
Karlinho píše:Tak teda hlásím, že LK jsou slušně přebrané, dík :D Tak jsem tentokrát utrácel na knihách, miluju jejich slevy na nakladatelství Galileo <3

Kurník jakto? Teda jako že tys to přebral nebo už to tam někdo vybílil před tebou? :)

Bylo vybíleno :) Ale taky je možné, že za vybílení považuji něco jiného, klidně se mrkni ;) A byly tam docela fajn záložky za korunu, posílám se swapy.
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod nyan » sob 17. kvě 2014 10:02:30

Karlinho píše:Bylo vybíleno :) Ale taky je možné, že za vybílení považuji něco jiného, klidně se mrkni ;) A byly tam docela fajn záložky za korunu, posílám se swapy.

Tak to je škoda, no ještě že jsem si tam stihla nahrabat :). Záložky mám samozřejmě taky :).
rybyčka <°)))><
nyan
Člen
Člen

Příspěvekod nyan » ned 01. čer 2014 19:33:07

Další nové pohlednice v Levných knihách, dokonce i sety - domácí mazlíčci, krajinky, ...
rybyčka <°)))><
nyan
Člen
Člen

Příspěvekod nyan » pon 18. srp 2014 9:55:52

Prý vyšla sada pohledů zlínských fotografů, jmenuje se to jak jinak než Zlínská SADA :). Ještě jsem to neviděla, ale mohlo by to být zajímavé, ale omezený počet. Měli by to mít na radnici v infocentru, na Moskvě, v trafice před Baťou, v Atelieru Toast a v Art&books. :ugeek:
rybyčka <°)))><
nyan
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » ned 21. zář 2014 14:06:07

Do Zlína se teď jen tak nedostanu, budu rád za fotky :)
Karlinho
Člen
Člen

Předchozí

Zpět na Hledám prodejnu