Nákup pohlednic v Mostě

Hledáte prodejnu v blízkosti svého bydliště? Zeptejte se ostatních.

Nákup pohlednic v Mostě

Příspěvekod Jojitka » sob 12. říj 2013 9:38:05

Zdravím, psala jsem už někdy v létě na diskuzi na lidé.cz a sem píšu znovu, protože tu je plno lidí, kteří na lidé.cz nebyli. Tak se třeba dozvím něco nového :)
Bydlím krátce v Mostě a jsem tu trochu bezradná co se nakupování pohledů týče. Klasický místopisný kupuju v IC, ale nevím kde sehnat pohledy s jinými tématy (zvířata, kytky, umění...)
Poradí někdo? :)
Jojitka
Člen
Člen

Re: Nákup pohlednic v Mostě

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » sob 19. říj 2013 18:52:16

Most je docela problém... Osobně taky kupujeme v IC, protože tam nic jiného není :( Ještě tak v Centrálu seženeš v Albi Krtečka a takový ty dětský pohledy, a ještě můžeš zkusit přesunutý kostel. Tam ale najdeš tak pohledy kolem kostela. Jinde jsem pohledy v Mostě nesháněl a ani přítelkyně, která od tama pochází nic lepšího neví.
k-y-s-l-i-k
Člen
Člen

Příspěvekod Jojitka » úte 05. lis 2013 21:20:11

Díky za rady, u kostela jsem to nezkoušela :) Jinak jsem zjistila, že celkem pěkný pohledy Mostu a Hněvína mají přímo na Hněvíně, tam, jak se platí vstup na věž :) A v Podkrušnohorskym hornickym muzeu u Litvínova mají moc pěkný pohledy důlní techniky (Důl Julius) :) Tak můžeš přítelkyni předat info :) Nebo mi můžeš předat kontakt přímo na přítelkyni, žádnou známou postcrosserku tu nemám, tak pokud by ji to nevadilo... :)
Jojitka
Člen
Člen

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » sob 09. lis 2013 7:29:16

Jojitka píše:Díky za rady, u kostela jsem to nezkoušela :) Jinak jsem zjistila, že celkem pěkný pohledy Mostu a Hněvína mají přímo na Hněvíně, tam, jak se platí vstup na věž :) A v Podkrušnohorskym hornickym muzeu u Litvínova mají moc pěkný pohledy důlní techniky (Důl Julius) :) Tak můžeš přítelkyni předat info :) Nebo mi můžeš předat kontakt přímo na přítelkyni, žádnou známou postcrosserku tu nemám, tak pokud by ji to nevadilo... :)

Ona už v pohledech nejede, nejsou finance :(
k-y-s-l-i-k
Člen
Člen

Příspěvekod Sarka Kopecka » pon 14. črc 2014 18:47:15

Zrovna jsem posílala odkaz na novou sérii a vyjde právě v regionu.;-) http://www.csopdecinsko.cz/aktuality/42 ... h-piskovcu ...jinak je to o tom nekam vycestovat a "vyplenit" icka a nebo rozhodit site po znamych. mej se. koporecka
Sarka Kopecka

Zpět na Hledám prodejnu