Keith67

Pravidla fóra
Do názvu tématu napište buď jeho přezdívku na Postcrossingu, nebo jeho jméno na Facebooku. Jména zde uvedená nejsou nikým kontrolována. Jestliže se vám něco nezdá, napište moderátorovi a dáme to do pořádku. Nepište adresy! Každý nový příspěvek by měl ideálně obsahovat jméno toho, s kým jste si pohledy swapovali, zemi, jaké pohledy sbírá, jaká byla s ním komunikace a za jak dlouho pohledy došly.

Keith67

Příspěvekod Angel » pát 20. pro 2013 18:26:02

Tento uživatel je z Velké Británie, konkrétně ze Skotska. Sám mi napsal o swap, když jsem si dala do oblíbených jeho pohlednici. Domluvili jsme se na třech pohlednicích včetně té mé oblíbené. Já je teda poslala v obálce, ale on každou zvlášť. Dvě už mám v pořádku doma, ale bohužel v pořadí druhá poslaná se ještě někde toulá. Ale snad taky nakonec dorazí, protože pohledy to jsou opravdu krásné. Jinak mi ale nabídl, že mu mám napsat, když nakonec nedorazí a pošle mi jinou.
Angel
Člen
Člen

Re: Keith67

Příspěvekod Angel » úte 21. led 2014 11:10:29

Druhou poslanou pohlednici jsem už dávno odepsala, ale dnes mě čekalo ve schránce překvapení. Opravdu nechápu, kde ji měla pošta zašantročenou^^
Angel
Člen
Člen

Zpět na Evropa