Mohamed Hassan

Pravidla fóra
Do názvu tématu napište buď jeho přezdívku na Postcrossingu, nebo jeho jméno na Facebooku. Jména zde uvedená nejsou nikým kontrolována. Jestliže se vám něco nezdá, napište moderátorovi a dáme to do pořádku. Nepište adresy! Každý nový příspěvek by měl ideálně obsahovat jméno toho, s kým jste si pohledy swapovali, zemi, jaké pohledy sbírá, jaká byla s ním komunikace a za jak dlouho pohledy došly.

Mohamed Hassan

Příspěvekod Angel » sob 11. led 2014 21:46:00

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006796900370

Tento uživatel je z Egypta a sám mi napsal o swap na FB. Jediné, co mě mrzí, je to, že pošta mi orazítkovala všechny známky, ačkoliv tam nechal schválně dost místa vedle. Za to on ale samozřejmě nemůže, jinak na profilu má album s pohledy na swap. Má opravdu hodně velký výběr.
Angel
Člen
Člen

Re: Mohamed Hassan

Příspěvekod Merha » stř 15. led 2014 10:46:35

tomu jsem kdyby psala a vůbec neodpověděl, škoda... nemám ještě žádný pohled z Egypta
Merha
Člen
Člen

Re: Mohamed Hassan

Příspěvekod Angel » sob 18. led 2014 2:08:27

Merha píše:tomu jsem kdyby psala a vůbec neodpověděl, škoda... nemám ještě žádný pohled z Egypta

Tak to můžeš zkusit znova, třeba v tu dobu zrovna neswapoval. Psal mi, že má moc rád naše známky... Ale můj pohled zatím nedošel nebo aspoň nepsal =/
Angel
Člen
Člen

Zpět na Afrika