7. oficiální postcrossing setkání v Kroměříži a Olomouci

Postcrossing je hlavně o lidech, a nemusí to být jenom cizinci.

7. oficiální postcrossing setkání v Kroměříži a Olomouci

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » stř 23. dub 2014 5:51:14

Ahoj všem, kdož sem ještě zavítají...

ve dnech 13. a 14. září proběhne už 7 oficiální setkání, letos naplánované do Kroměříže (sobota) a Olomouce (neděle). V plánu je sraz někdy kolem poledne (dle toho jak přijede většina z nás z Prahy), prohlídka památek (zámek, zahrady...), pak ubytování a následně prohlížení pohledů, hromadné podepisování a ostatní volná diskuze :).
V neděli dopoledne se přesuneme vlakem do Olomouce, kde proběhne návštěva Sv. Kopečku, Přemyslovského paláce (místo zavraždění Václava III) a dalších památek. Někdy kolem odpoledne pak ukončení a rozjezd domů.

Samozřejmostí je možnost se zúčastnit pouze jednoho dne - to nechám na Vás... Pro zájemce, kteří by chtěli ubytování, prosím o informaci, mám zajištěn penzion s 18 lůžky, tak dokud je ještě volno :). Vzkaz mi kdyžtak pošlete na Pavel_Kuzebauch@seznam.cz abychom se domluvili. Na tento mail mi napište i když se budete účastnit pouze jednoho dne, abych měl přehled kolik nás bude :)

Těším se na všechny vás, že nás bude hodně (každý rok se počet zvyšuje, poslední dva roky je sraz mezinárodní, kdy k nám jezdí i z Bratislavy :rolling: )
k-y-s-l-i-k
Člen
Člen

Re: 7. oficiální postcrossing setkání v Kroměříži a Olomouci

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » čtv 05. čer 2014 20:42:49

Doplním ještě informaci, že na sraz máme potvrzenou nejen ze Slovenska, ale i Německo.... :)
k-y-s-l-i-k
Člen
Člen

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » ned 07. zář 2014 17:56:23

Sice to tady moc asi už nežije, ale sraz v KM a OL je již za týden. Nejvyšší čas se případně mi ozvat s tím, že byste na sraz dorazily. Alespoň na jeden den, jelikož ubytování je plné (i když... když se někdo nabídne, může mít spolunocležníka :D ). Mail na mě je v prvním příspěvku viz výše
k-y-s-l-i-k
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » ned 21. zář 2014 13:53:16

Chtěl jsem to hodit na fb, jelikož mám konečně čas se věnovat fóru, ale všiml jsem si, že už sraz proběhl :) Jsou nějaké fotky a zážitky? Napsal bych krátké resumé na blog.
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod ybur » stř 24. zář 2014 19:02:04

Karlinho píše:Chtěl jsem to hodit na fb, jelikož mám konečně čas se věnovat fóru, ale všiml jsem si, že už sraz proběhl :) Jsou nějaké fotky a zážitky? Napsal bych krátké resumé na blog.

Jak chceš psát resumé na blog, když jsi se nezúčastnil? Samozřejmě, že jsou fotky (třeba na oficiálním PC fóru v Meetups - jsou tam fotky ze všech oficiálních srazů) i zážitky. "Zážitek" je to proto, že se zažije - a je nepřenosný. Letos nás bylo opět víc a byli i hosté ze zahraničí: 2x Slovensko, 1x Německo a Estonsko. I počasí nakonec nebylo tak zlé, jak předpovídali. Akorát jsme možná trochu podcenili množství zajímavostí, které se v obou městech dají vidět, a nějak jsme nestihli vše, co bylo původně naplánováno.
ybur
Člen
Člen

Příspěvekod Karlinho » sob 27. zář 2014 14:59:49

ybur píše:
Karlinho píše:Chtěl jsem to hodit na fb, jelikož mám konečně čas se věnovat fóru, ale všiml jsem si, že už sraz proběhl :) Jsou nějaké fotky a zážitky? Napsal bych krátké resumé na blog.

Jak chceš psát resumé na blog, když jsi se nezúčastnil? Samozřejmě, že jsou fotky (třeba na oficiálním PC fóru v Meetups - jsou tam fotky ze všech oficiálních srazů) i zážitky. "Zážitek" je to proto, že se zažije - a je nepřenosný. Letos nás bylo opět víc a byli i hosté ze zahraničí: 2x Slovensko, 1x Německo a Estonsko. I počasí nakonec nebylo tak zlé, jak předpovídali. Akorát jsme možná trochu podcenili množství zajímavostí, které se v obou městech dají vidět, a nějak jsme nestihli vše, co bylo původně naplánováno.

Považuji se za dostatečně schopného na to, abych z pár konkrétních informací (kolik bylo lidí, program, citace a shrnutí dojmů účastníků) a fotek (děkuju za tip, našel jsem si je tam) dokázal vytvořit smysluplný text. Nehodlám psát recenzi nebo něco podobného. Kdybych o tom nemohl napsat pár vět i bez vlastní zkušenosti, tak bych to jako třeba copywriter nebo spisovatel mohl většinou úplně zabalit.

K věci - kdyby jsi mohl shrnout své zážitky do dvou vět, jaké by to byly? Co myslíš tím podceněním zajímavostí? Co program a zahraniční hosté? :)
karelhladis.cz ~ Mé pohledy na výměnu ~ Má sbírka ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » čtv 09. říj 2014 19:35:29

Pár fotek ze srazu se najde zde: http://petula07.rajce.idnes.cz/2014_Kro ... g_meeting/
Já jsem měl bohužel vybitý foťák, takže to jsou fotky jen od Petry, která tam taky byla :)
k-y-s-l-i-k
Člen
Člen

Zpět na Srazy