Minisrázek č. 2 v Chrudimi :-)

Postcrossing je hlavně o lidech, a nemusí to být jenom cizinci.

Minisrázek č. 2 v Chrudimi :-)

Příspěvekod Alli-tralli » sob 24. led 2015 18:30:05

Milé postcrosserky a milí postcrosseři,

ačkoliv jsem tak trochu zmizela z očí (zejména po té, co se změnil vzhled "lidí" na Seznamu a nová verze mě přímo odradila, abych tam na diskuze chodila), ještě to neznamená, že jsem pohledy přestala sbírat. Pravda, oficiální Postcrossing docela zanedbávám, ale stále velmi čile měním své milované map cards s dalšími sběrateli z celého světa.

A tak mě napadlo, co kdyby jsme se opět sešli v Chrudimi na minisrázečku? :) Viděla bych to na červen (nebo začátek července) - to už bude hezky a mohli by jsme opět posedět venku. A také mi přišlo na mysl, že by jsme se mohli nejen pochlubit svými krásnými (nebo naopak děsivými) úlovky, ale uspořádali by jsme i takovou docela maličkou burzičku a nějaké ty pohledy si mezi sebou vyměnili nebo nakoupili. Co vy na to? ;)

Nějak jsem nemohla dohledat e-mailové adresy všech původních účastníků (někomu jsem svou ideu srázečku č.2 již posílala mailem). Pokud máte kontakty na další lidičky, o kterých si myslíte, že by se chtěli zúčastnit, posílejte tuto zprávu dál. Také můžete upřesňovat termín, který by se vám hodil.

Z Chrudimi zdraví

Pavla (Alli-Tralli)
Alli-tralli
Člen
Člen

Re: Minisrázek č. 2 v Chrudimi :-)

Příspěvekod ybur » čtv 29. led 2015 17:40:17

Ahoj,
super že jsi pořád "in". Papír s maily účastníků prvního chrudimského srazu bych měla někde najít, pošlu. My tři asi v navrhovaném termínu nedorazíme, blíž v mailu na adrese alli-tralli.
ybur
Člen
Člen

Zpět na Srazy