Ztracené pohlednice!!!

Vše, o čem si chcete pokecat a týká se pohlednic - sem!

Ztracené pohlednice!!!

Příspěvekod LuccyCZ » pát 13. říj 2017 10:36:33

Ahoj, jsem moc ráda, že jsem našla tyto stránky, kde se dá diskutovat o postcrossingu :) Chtěla jsem se zeptat jestli někdo máte stejný problém... Poslední dobou mám problém s poštou... Dost dlouho trvá než pohledy dorazí... a to třeba i tři týdny do zemí jako Německo, Belgie atd. Na postcrossingu mám z deseti pohlednic pět pořád na cestě a už je to asi měsíc, což mě dost mrzí... Některé byly nejspíše už ztraceny... Nakoupila jsem hezké pohledy i nálepky, tak to zamrzí :( Jinak běžný dopis do Evropy také trvá déle... Myslela jsem, že je to jen od nás z Prahy (Háje)... Zkoušela jsem tedy poslat i z Vršovic a opět to samé... Už se mi dříve několikrát stalo, že mi ukradli poštu, ale to jsem ještě bydlela na vesnici za Prahou.. Řešila jsem to stížnostmi (např. tři týdny nepřišla žádná pošta, tak jsem si stěžovala, volala jsem na poštu a nakonec bylo zjištěno, že chodí nová brigádnice místo staré pošťačky, která byla spolehlivá... Po pár stížnostech se jednoho krásného dne ve schránce objevilo asi 30 ks pošty/ včetně složenek... :? :x :nee: ... Poté se to stalo ještě jednou po roce, ale tenkrát už pošta nalezena nebyla... Bohužel se mi ale ještě nestalo, že by se pohledy začaly ztrácet z Prahy... Máte s tím zkušenosti? Nejhorší na tom je, že to není doporučená pošta, ale obyčejná, tudíž se s ním nedá nic dělat... Ale stojí to čas a peníze a je mi to dost líto... Tento problém řeším už cca 3 měsíce, tak nevím co se děje :shock: Už jsem si říkala, že se na to vykašlu, ale postcrossing mě baví a pořád tedy čekám... :?
LuccyCZ

Re: Ztracené pohlednice!!!

Příspěvekod Mirek » sob 11. lis 2017 14:39:15

Taky mám někdy pocit, že po Evropě se ten pohled nějak toulá. (myslím západní Evropu, ne Rusko). Ale na druhou stranu je období, že ty pohlednice jsou zaregistrovány za 3 dny(Německo). A tak to neřeším. Nedávno mi zaregistrovali pohlednici po 240 dnech. (v Asii). Mirek.
Mirek
Člen
Člen

Re: Ztracené pohlednice!!!

Příspěvekod nickcarter » pon 05. lis 2018 0:05:15

Trochu mě serou nováčci, co se zaregistrujou, pořád je pohled v kategorii "travelling" a když projedu jejich profil, tak "last seen 8 months ago" apod. Vkládám do toho "trochu duše" i peněz a pak to skončí někde v koši. Nedávno jsem posílal pohled z Malty a hleďme - 0,59EUR. Německo 0,9EUR. U nás 35Kč. Moc se mi postcrossing líbí, ale prostě jich 20 za měsíc posílat nebudu.
nickcarter
Člen
Člen

Zpět na Pohlednicová diskuse