Indie - Uttar Pradesh - Vibhas Misra

Pravidla fóra
Do názvu tématu napište buď jeho přezdívku na Postcrossingu, nebo jeho jméno na Facebooku. Jména zde uvedená nejsou nikým kontrolována. Jestliže se vám něco nezdá, napište moderátorovi a dáme to do pořádku. Nepište adresy! Každý nový příspěvek by měl ideálně obsahovat jméno toho, s kým jste si pohledy swapovali, zemi, jaké pohledy sbírá, jaká byla s ním komunikace a za jak dlouho pohledy došly.

Indie - Uttar Pradesh - Vibhas Misra

Příspěvekod post_tenebras_lux » stř 12. bře 2014 19:58:25

Facebookový uživatel Vibhas Misra si často dohaduje swapy. Místo pohlednic ale pošle pouze výtisky z inkoustové tiskárny na tenkém fotopapíře (max 160gm2). Mě došly velmi nevzhledné, špatně ořezané a ještě jeho nekvalitní tiskárna na nich dělala tenké bílé proužky. Odpad, doporučuji neswapovat.

Jedná se o jasný podvod, protože na svých stránkách nabízí skeny skutečných pohlednic, které ale mají například jiný formát, jiný poměr stran. Vymlouvá se na to, že tohle jsou jediné pohlednice, které může koupit ve svém okolí, což je naprostý nesmysl, bydlí v městě Kanpur, Uttar Pradesh, což je obrovská turistická destinace, v tomto státě je například Taj Mahal a mnoho dalších velkých turistických atrakcí. Jiní uživatelé z tohoto státu posílají normální hezké pohlednice.

Jeho profil na Postcrossingu: http://www.postcrossing.com/user/vibhas
post_tenebras_lux
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. úno 2014 14:41:45

Zpět na Asie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron