Yi - Jia Tseng; Weiwei Zhao

Pravidla fóra
Do názvu tématu napište buď jeho přezdívku na Postcrossingu, nebo jeho jméno na Facebooku. Jména zde uvedená nejsou nikým kontrolována. Jestliže se vám něco nezdá, napište moderátorovi a dáme to do pořádku. Nepište adresy! Každý nový příspěvek by měl ideálně obsahovat jméno toho, s kým jste si pohledy swapovali, zemi, jaké pohledy sbírá, jaká byla s ním komunikace a za jak dlouho pohledy došly.

Yi - Jia Tseng; Weiwei Zhao

Příspěvekod Denulka14 » sob 12. říj 2013 16:29:15

Dále bych chtěla upozornit na lidi dva človíčky z Taiwanu, kteří mi za můj SWAP neposlali žádnou pohlednici a na internetu teď nereagují. Vím, že na FB stránce pořád nabízejí SWAPY.
1. Yi - Jia Tseng
2. Weiwei Zhao

Tak prosím dejte si na ty lidi pozor ať se nedostanete do mé situace :)

admin: upraven název příspěvku, aby obsahoval jména pro větší přehlednost :)
Denulka14
Člen
Člen

Re: Yi - Jia Tseng; Weiwei Zhao

Příspěvekod Angel » pon 30. pro 2013 21:27:05

Ach jo, proč jsem se sem nešla znovu podívat dřív =D No nic, jsem už domluvená s Weiwei Zhao a pohled už oznámkovanej a popsanej, tak snad se těch roztomilých tučňáků dočkám^^
Angel
Člen
Člen

Příspěvekod Angel » pát 04. dub 2014 23:40:04

Angel píše:Ach jo, proč jsem se sem nešla znovu podívat dřív =D No nic, jsem už domluvená s Weiwei Zhao a pohled už oznámkovanej a popsanej, tak snad se těch roztomilých tučňáků dočkám^^

Tak jsem se tučňáků nakonec dočkala. Na konci února jsem mu psala, že mi od něj pohled ještě nedošel a hned se mnou komunikoval. Sám od sebe mi napsal, že mi pošle nový, když mi do týdne nedojde. Když nedošel, tak mi ještě ten den poslal fotku popsaného a oznámkovaného pohledu. Nevím, jestli ten první poslal nebo ne, každopádně pohled je od něj doma. Jinak je teda z Číny, ne z Taiwanu.
Angel
Člen
Člen

Příspěvekod pjhehe » stř 07. kvě 2014 12:00:36

Weiwei Zhao je dobrý swapper.. 2x jsem si s ním pohledy věměnila a všechno uplně v pořádku..
pjhehe
Člen
Člen

Zpět na Asie