Ukrajina - tesoro76

Pravidla fóra
Do názvu tématu napište buď jeho přezdívku na Postcrossingu, nebo jeho jméno na Facebooku. Jména zde uvedená nejsou nikým kontrolována. Jestliže se vám něco nezdá, napište moderátorovi a dáme to do pořádku. Nepište adresy! Každý nový příspěvek by měl ideálně obsahovat jméno toho, s kým jste si pohledy swapovali, zemi, jaké pohledy sbírá, jaká byla s ním komunikace a za jak dlouho pohledy došly.

Ukrajina - tesoro76

Příspěvekod kometka » pát 24. čer 2016 8:43:27

Oslovila jsem Elenu (tesoro76) na postcrossingu že bych měla zájem o direct swamp. Paní ráda souhlasila, odeslala jsem obálku s dárky a pohlednicemi. Dcerka nadšeně pomáhala vybírat. O všem jsem ji informovala ale od momentu, kdy jsem obálku odeslala paní přestala komunikovat. Na profil PS chodí ale nekomunikuje. Nedoporučuji! :x
kometka

Re: Ukrajina - tesoro76

Příspěvekod Mirek » stř 07. zář 2016 19:20:51

A došel ten balíček? Jestli byl poslán doporučeně tak by ho pošta mohla vysledovat. jestli se ztratil, možná by pošta dala náhradu. Mirek
Mirek
Člen
Člen

Re: Ukrajina - tesoro76

Příspěvekod kometka » čtv 22. bře 2018 14:13:06

Mirek píše:A došel ten balíček? Jestli byl poslán doporučeně tak by ho pošta mohla vysledovat. jestli se ztratil, možná by pošta dala náhradu. Mirek

I kdyby nepřišel je slušností odpovědět. Několikrát jsem psala e-mail jestli balíček dorazil a ani jedna reakce. Kdyby napsala nepřišel pochopím to ale nulová reakce je nepřípustná.
kometka

Zpět na Evropa