Jsem tu nový. Smím se představit?

Jste tu poprvé? Můžete se představit a přečíst si pravidla.

Re: Jsem tu nový. Smím se představit?

Příspěvekod Misa sakarova » čtv 29. říj 2015 20:21:14

Ahoj jmenuji se Michaela Sakařová. V postcrossingu mám přezdívku Saki. Bydlím v Milevsku a za rok se budu stěhovat do Prahy. Je mi 14 let chtěla bych jít na střední policejní školu a poté pracovat v oboru kriminalogie. K postcrossingu mne přivedla babička když se koukala na vikend. Láká mně , že si mohu psát s lidmy po celém světě a mohu dostat dopis třeba z Ameriky.
Misa sakarova

Re: Jsem tu nový. Smím se představit?

Příspěvekod croftlegend » stř 16. pro 2015 14:53:38

Zdravím :)

Jmenuji se Radka, je mi 25 let a jsem z Prachatic. Do Prachatic jsem se přistěhovala zhruba před půl rokem, jinak jsem od narození žila v Českých Budějovicích. Pracuji v turistickém informačním centru. Bydlím s přítelem a doma máme kočku a psa. Občas je společné soužití docela anarchie a chaos, protože všichni 3 jsou jak z divokých vajec :lol:

Mezi mé koníčky patří hraní počítačových her (nebo na konzoli) a to už od základky, kdy jsem začala hrát Tomb Raider. A Lara Croft mě drží vlastně doteď. Kromě toho si ráda pustím nějaký zajímavý nebo můj oblíbený film (Alien, Predator, LOTR), ráda koukám také na seriály. Mimo to mě také baví číst knížky a komiksy. Z knížek mám nejraději sci-fi, fantasy a kriminální thrillery. Čas od času si ale přečtu něco úplně jiného, na oddych. Dále mě baví umění, hlavně malířství (Hieronymus Bosch, renesanční staří mistři, ale také H. R. Giger), hodně se mi poslední dobou líbí artworky (např. Fall of Gods).

Od léta také navštěvuji (nesmějte se mi :D ) virtuální školu Čar a kouzel v Bradavicích. Já vím, řeknete si, kdo by se chtěl dobrovolně učit, zvlášť, když je rád, že nedávno dodělal školu. Mě to ale baví a jsem tam moc spokojená, protože tam jde i o víc, než jen o psaní úkolů. K těm zájmům bych ještě dodala, že v době mánie náramků z gumiček jsem z gumiček háčkovala a tvořila zvířátka a postavičky, nicméně po přestěhování na moc času nezbývá. Je to škoda, protože jsem měla v plánu ještě spoustu věcí.

K :logo: se dostávám už podruhé, resp. se k němu vracím :) Poprvé jsem na něj narazila v roce 2010, kdy mi ho ukázala spolužačka ze školy. Nicméně, pak jsem na něj nějak zapomněla, ani nevím proč. No a dnes ke mně do práce přišla paní, která si šla vybrat pár pohledů, právě pro :logo: A to mě nakoplo a znovu pro :logo: nadchlo, tak jsem se šla znovu zaregistrovat a hned odpoledne půjdu poslat svou první várku pohledů. :)
croftlegend

Předchozí

Zpět na Vítejte!