[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 9375: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:7645)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 9379: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:7645)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 9381: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:7645)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 9383: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:7645)
Postcrossing.cz | Největší české Postcrossing fórum • Zobrazit téma - Jsem tu nový. Smím se představit?

Jsem tu nový. Smím se představit?

Jste tu poprvé? Můžete se představit a přečíst si pravidla.

Jsem tu nový. Smím se představit?

Příspěvekod Karlinho » stř 04. zář 2013 19:44:10

Já bych začal :)

Jmenuji se Karel Hladiš a je mi 18 let, bydlím v Nivnici na Moravě a příští rok budu maturovat.

K Postcrossingu jsem se dostal přes tento článek - . Jsem zatím začátečník, ale učím se rychle. Momentálně hlavně swapuji, mám rád pohlednice se starými mapami, komixové... Je toho víc. Můj profil: .

Ve volném čase rád čtu (postapo či dystopie), píšu (vše různě možně), přemýšlím (rád filosofuji s šálkem zeleného), programuji (WP nebo jen tak 4fun) či poslouchám muziku (LP, Muse, Queen, RHCP).

Jako admin vám přeji hezký pobyt na fóru, nemusíte se bát mi psát.
~ ~ ~ Vidím v lidech víc, než jen výlet na Měsíc.
Karlinho
Člen
Člen

Re: Jsem tu nový. Smím se představit?

Příspěvekod Misa015 » čtv 03. říj 2013 19:52:36

Tak já budu pokračovat. :)

Jmenuju se Míša a je mi skoro 24 let (v sobotu mám narozeniny :D). Jsem z Karlových Varů, ale většinu roku trávím v Pardubicích, kde již pátým rokem studuji. Loni jsem ukončila bc. studium - studovala jsem slovinštinu a historii, teď jsem na mgr. studiu - historie. Historii miluju, nejraději mám dějiny lázeňství, kterým se aktivně věnuji již přes dva roky.
Na Postcrossingu jsem již od srpna 2008 a dostala jsem se k němu úplnou náhodou - při prohlížení profilů na Interpals měla jedna Finka na svém profilu, že má ráda Postcrossing, tak jsem se ze zvědavosti podívala co to je a hned jsem se registrovala. :)
Jinak ve volném čase ráda čtu (poslední dobou hlavně odbornou literaturu do školy), poslouchám muziku (Robbie Williams, Queen, Pink...), občas zajdu na hokej (fandím Karlovým Varům), s kamarády ze školy hraju florbal a baví mě také Geocaching...
Díky dvěma studijním pobytům jsem měla možnost být slovinský Postcrosser (konec března - červen 2011 a konec února - červen 2013). Tady si můžete prohlédnout můj profil - www.postcrossing.com/user/Misa015 :)
Naposledy upravil Misa015 dne ned 06. říj 2013 15:46:03, celkově upraveno 1
Misa015
Člen
Člen

Příspěvekod lupidoly » čtv 03. říj 2013 22:01:17

Já se také přidám ;)

Jmenuji se Lucie, je mi 21 let a žiji téměř celý rok (kromě prázdnin a většiny víkendů) v Brně, jinak pocházím z malé vesničky kousek od Lanškrouna :) Studuji třetím rokem na VUT, na fakultě stavební, obor stavební inženýrství a teď již zaměření management stavebnictví.

Mým největším koníčkem je sport, bohužel od určité doby více jak se říká gaučingový, tedy fandění a podporování sportovců :cz: (nejvíce hokej, volejbal, atleti a tenisté) :) ale nedokázala jsem se vzdát volejbalu, který hraji už pouze pro zábavu. Dále velice ráda čtu, momentálně nejvíce "muslimskou" tématiku, příběhy, které vypráví samy ženy, které to zažily. Dále ráda poslouchám hudbu, nejčastěji tu českou (Kryštof, UDG, Chinaski,...)

K postcrossingu :logo: jsem se dostala také přes nějakou internetovou stránku. Už jako mladší jsem milovala posílání pohledů a dopisů, takže jakmile jsem si přečetla článek jsem si to zamilovala :D ze začátku mi bylo celkem jedno jaké pohlednice dostanu, ale postupem času jsem se dostala ke swapům a začala preferovat právě ty sportovní a poslední dobou se mi pár pěkných podařilo ukořistit a jakmile přijdou zřejmě napíšu článek na blog :?:
zde se můžete podívat na můj profil: http://www.postcrossing.com/user/LLLucinda
lupidoly
Člen
Člen

Příspěvekod Idris » pát 04. říj 2013 21:53:35

Taky o sobě něco málo napíšu :)

Jmenuju se Petra a se svým velmi častým příjmením doufám, že se brzo vdám :lol: Je mi 23 let a studuju v Praze na FF UK magisterské studium - německé překladatelství a učitelství ČJL pro střední školy. Ale pocházím z malé vesničky v jižních Čechách.
Ve volném čase nejčastěji surfuju po netu. Taky bych mohla říct, že ve volném čase čtu knížky, ale to vlastně dělám pro studium, takže jakýpak volný čas :D Jinak ráda poslouchám hudbu nebo koukám na seriály. A trochu píšu.
Nepostcrossinguju dlouho, ale chytlo mě to strašně moc. Mám k tomu i rodinné dispozice - maminčina sbírka pohledů čítá přes deset plných krabic od bot :D Tak třeba se jí časem vyrovnám ;)
Idris
Člen
Člen

Příspěvekod miihal » sob 05. říj 2013 15:13:59

Ahoj všem! :] ..

Mé jméno je Michal, a zatím bydlím v malé vesničce u Kutné Hory (od listopadu ze mě snad bude pražák :] ). Tuto zemi obývám zatím ještě čtvrt století, ale šestka na konci se kvapem blíží :? ..

K :logo: jsem se dostal skoro omylem - ale šťasným :D . Jednoho nudného pracovního dne (na prodejně nejmenovaného mobilního operátora) jsem si vzpomněl, že za našeho mládí byla taková poštovní hra. Přišel dopis, kde bylo uvedeno pět adres a adresa odesílatele (většinou nějaký kamarád). A všem se musel stejný dopis odslat - asi si něktěří také vzpomenou. Při přemýšlení nad "pravidly této hry" mi kamarádka zmínila právě :logo: a téhož dne jsem založil profil a vygeneroval si prvního příjemce ;) :) .

Ve volném čase si rád zajdu do kina na komedii nebo životopisný film, přečtu knížku (v poslední době mě uchvátily severští autoři detektivek - Jo Nesbo, Lars Kepler), projdu se s pesem a v neposlední řadě s přáteli na džbánek pííva :] :lol: ..

Mám za sebou roční Au-Pair pobyt v německém Bayernu a tak mě (zatím) každá pohlednice z Německa, hlavně z Bayernu, opravdu potěší ;) .

Pokud by měl někdo zájem, můj profil je ke shlédnutí zde: http://www.postcrossing.com/user/miihal

Všem přeji hodně vytoužených pohlednic ;)

M.
miihal

Příspěvekod Majky » ned 06. říj 2013 21:35:40

jéé, fórum, to já ráda :)

Ahojky,

jmenuji se Markéta, ale před pár lety jsem si zvykla na přezdívku "Majky". je mi šestadvacet (což mi před pár dny krutě připomněla anketa Velkopovického kozla :roll: ) a bydlím v Ostravě, v architektonicky krásné čtvrti nedaleko centra obývané, bohužel, ve velké míře tmavopleťovým spoluobčanstvem :lol: . pracuji jako pečovatelka v domově pro mentálně postižené a protože mám dvanáctky a díky tomu celkem dost volna, přivydělávám si v Mekáči, kde jsem už šestým rokem, vzhledem k tomu, že to je práce na prd, tak se docela stydím :lol: . jsem vyučená fotografka, ale chodím znovu do školy, v pubertě jsem neposlechla mamku a neučila se lépe, takže si dodělávám dálkově maturitu. ale je to ještě na dlouho, protože jsem začala nový obor (asistent speciálního pedagoga) a začínám tím pádem od znova - mám za sebou teprve rok z pěti...

když už mám nějaké to volno a nemusím sedět nad učením, tak spím :lol: ráda podnikám akce s přáteli a miluju filmy - ale nejraději tak, že si sama doma sednu, otevřu Radegasta, nachystám něco dobrého a čučím - aspoň mi do toho nikdo nekecá :) mám ráda krasobruslení, pohádky, hory a pivo :lol:

:logo: a já: před rokem jsem na FB závidělala kamarádce pohlednici z Taiwanu, chlubila se, že si odesilatelka vyhrála a jakou měla radost... tak jistě, že jsem chtěla taky, kamarádka mi poslala odkaz, já se zaregistrovala a už v tom lítam. ale abych to měla s kým sdílet, poslala jsem hned druhý den odkaz kamarádce a spolusedící Evce (která se tu jistě brzo taky zjeví, protože je víc upsaná jak já a kterou jste určitě potkali i na FB) a tak se teď předháníme, která bude mít hezčí pohledy a vylosuje si lepší zemi - naše skóre je takové: já mám víc fanoušků koček a kýčů a Evka víc pofidérních existencí (ale to je na dlouhé vysvětlování)

těším se, až se tady na fóru všichni zabydlíme a jsem ráda, že je :)
Dont look back in anger...
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Oter » pon 07. říj 2013 7:26:14

Já se k vám sem také přidám. Jmenuji se Terka a je mi 25. Jsem takový cestovatelský druh, protože jsem vyrostla na severu Čech (město Děčín), pak šla do školy do Chebu, Plzně a teď žiju s partnerem a synkem (1,5 roku) v krásném malém městečku - Františkovy Lázně. I když stále studuji vysokou (ekonomická fakulta), jsem i na rodičovské dovolené právě se synkem.
Co se týče zájmů, tak těch mám až moc. :lol: Mám ráda hudbu (hlavně rock a power metal - např. Hammerfall, Avantasia, NW, Scelet nebo Arakain), taky hraju na bicí (teď už jen pro sebe), ráda čtu (historické biografie, odborné knihy, sci-fi a fantasy - nejoblíbenější autor je bezpochyby T. Pratchett), moje studium, ruční práce (od vyšívání, přes všemožné tvoření až potvorbu hraček) no a samozřejmě postcrossing. Na postcrossingu mám nick Oter.
Oter
Člen
Člen

Příspěvekod NatalieHaltuf » pon 07. říj 2013 17:53:51

Takže já se taky přidám k představování ;)

Jmenuji se Natalie a bydlím v malém městečku asi 30 km od Hradce Králové. Ve věku mám koncovku -náct a ještě nějakej pátek mít budu :lol: Nejsem zas až tak hodná holka takže i tak vypadá seznam mích oblíbených témat na pohledech.

K :logo: jsem se dostala před 5-ti měsíci úplnou náhodou když jsem prohledávala web o úplně jiném tématu a narazila na článek o tomhle úžasným projektu. O posílání pohledů a dopisů jsem toužila už dlouho, takže jsem tohle uvítala a hned se registrovala. A na první pohlednici z Moldávie jsem nemusela dlouho čekat! Zatím jsem tomu až tak hluboce nepropadala, krotím se v posílání. Momentálně můžu poslat už 8 pohledů a vítám všechny pohledy ve své schránce ;) Přežiju všechny pohledy i handmade hrůzy, ale nejvíc mě naštve zadní strana kde je jenom Hello! Happy postcrossing!

Hodně pohledů ve schránkách a já se ještě ozvu ! ;)
NatalieHaltuf

Příspěvekod Gobliiins » pát 11. říj 2013 12:50:01

Ahoj všem :)

Tak sem taky něco málo o sobě prozradím :mrgreen:

Jmenuju se Verča, je mi 24 let a většinu času trávím v Brně, kde studuji VŠ - Ruštinu a pracuji jako učitelka ve školce. Jinak pocházím z Vysočiny, kam se ráda vracím za přátely.

Ve volném čase si poslechnu muziku (většinou rádiovky, potom zcela naopak songy, které nikdo moc nezná), shlédnu seriály - do kterých jsem blázen už osmým rokem, zajdu posedět s kamarády na dobré pivko nebo vymyslím nějaký šílený výlet, který potom zrealizujeme a v neposlední řadě, protože mám vystudovanou uměleckou školu, tak hrozně miluju tvoření čehokoliv. Od malých pohledů až k monstrózním nábytkovým kreacím v mém bytě :twisted: Mimo jiné jsem zodpovědná za naše české logo *P*

To, jak jsem se dostala k :logo: si už přesně nepamatuju, ale bylo to docela nedávno a prostřednictvím nějakého článku. No hned jsem se musela samozřejmě registrovat. Hned na to jsem ale odjela na měsíc do Ruska a úplně jsem to vypustila z hlavy. Shoda náhod mě k postcrossingu naštěstí přivedla o pár měsíců znovu a od té doby jsem úplný magor do posílání pohledů :D

Pokud by měl někdo zájem, můj profil je ke shlédnutí zde: http://www.postcrossing.com/user/Gobliiins

Přeji všem hodně vytoužených pohlednic a úspěchů v osobním životě :)
Gobliiins
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » pát 11. říj 2013 19:47:24

jenom bych chtěla říct, že logo je krásné *love* a bylo by fajn udělat jej jako pohlednice :)
Dont look back in anger...
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod k-y-s-l-i-k » pát 11. říj 2013 21:20:25

Tak se tu také hlásím... ti co chodí (chodili) na lide.cz mě znají jako k-y-s-l-i-k a jednoho ze správců na fóru postcrossingu. Nejsem vůbec nadšen, že lide.cz takhle zlikvidovali, ale ... raději bez komentu.
Jak se tak dívám, tak je tady hodně nových lidí, co na lide.cz nechodily. Proto se tak trochu představím taktéž... Jmenuji se Pavel, rodištěm v menším městě na Podřípsku, ale nyní už 3 rokem bydlícím s přítelkyní v Praze. Pracuji ve vydavatelství odborné literatury na centrálním skladu, kde se starám o objednávání knih a jejich fakturaci. No... k postcrossingu jsem se dostal jako spousta ostatních zde náhodou před nějakými 4 roky (7.dubna 2009) kdy jsem na toto téma narazil v jedné diskuzi na www.warforum.cz - hledal jsem nějaké filmy ke stažení, a zabrousil i do jiných disk.fór a tam jsem to našel... No ještě ten den jsem byl registrován a generoval... V současnosti mám přes 800 pohledů oficiálně a tak 250 ze swapů. Swapuji hlavně já, kdy se snažím získat jakoukoliv exotiku... Klasické státy moc nedělám, a po srpnovém zdražení neswapuji s několika státy (RU, CN, FI, DE, NL...).
Snad jsem napsal dostatek :)
k-y-s-l-i-k
Člen
Člen

Příspěvekod Janna » pát 11. říj 2013 21:54:14

Tož asi bych se taky měla konečně představit :D

Jmenuji se Jana, je mi 20 let, a jsem z Brna, kde také studuji psychologii a sociální práci na Masarykově univerzitě. Na diskuzi z lide.cz jste mě mohli znát pod přezdívkou jana7777, ale zde používám svůj obvyklejší internetový nick, který mám v téměř totožné verzi i na PC :)

K :logo:u jsem se dostala letos v lednu skrze náhodné přečtení FB statusu jedné spolužačky :) PC mě celkem pohltilo, už mám přes 100 ofiko pohledů a momentálně mám domluvený svůj první swap :) Co se týče pohledů, jsem vcelku nenáročný člověk, líbí se mi téměř vše, ale nejvíc mě potěší pohled se žirafou, uměním nebo přírodou dané země.

Jinak obecně jsem velmi kreativní osoba, ráda čtu, miluji seriály (viz příslušná témata v sekci Pokecu :D), hudbu a taky mých 6 velkých šneků (africké achatiny fulicy), které mám jako domácí mazlíčky :lol: Od dětství také sbírám všechny věci na téma "žirafy" :)
Dále miluji cestování, jednou bych ráda procestovala celý svět, neboť se nedokáži spokojit s tím, abych viděla hezká místa jen na pohledech :) Přestože "cestování" skrze PC je také úžasný zážitek :)
Janna
Člen
Člen

Příspěvekod Jojitka » pát 11. říj 2013 23:46:02

Zdravím všechny podobně postižené lidičky na fóru :)

Když tady teda začínám "od nuly", tak bych se taky ráda představila :)
Jmenuju se Jitka a je mi (stále ještě) 23 let. Pocházím z Chodova u Karlových Varů, ale v květnu jsem se přestěhovala k příteli (a za prací) do Mostu.
V říjnu jsem dokončila Vysokou školu v Karlových Varech, zaměřenou na sociálně právní činnost.
Ve volném čase ráda sportuji (hrála jsem závodně basket a běhala cokoli od 10km nahoru), starám se o svoji zvěř (tři osmačky a jeden křečík + přítel), ráda trávím čas s přáteli, ať už na koncertech nebo jen tak u pivka, jsem taky docela pařan, co se počítačových her týče a mám ráda milion dalších věcí, které sem až tak uplně nepatří :) Co ovšem bezmezně miluju je kvalitní českej (ale i zahraniční) metal a rock :)
Na Postcrossingu jsem přibližně od června 2012 a od tý doby se mi doma nahromadila pěkná kupička véíce či méně krásných pohledů ze všech možných koutů světa. Od malička sbírám pohlednice (pokračuju v rozšiřování sbírky mého taťky, který si vozil pohledy z cest coby řidič z povolání, tak mi Postcrossing přišel jako dobrý nápad :) Od chvíle co jsem ve schránce objevila první pohled (z Portugalska) jsem tomu naprosto propadla, přestala jíst, pít, a kouřit, a začala utrácet nehorázné sumy za známky :mrgreen:
Kolikrát jsem si říkala, že to omezím...ale... :D
Na oficiálních stránkách mě najdete zde: http://www.postcrossing.com/user/Jojitka ..., a moji kompletní galerii si můžete prohlídnout na: http://jojitka.rajce.idnes.cz/

Tak tedy oficiálně AHOJ a všem přeji nadité schránky! :)
Jojitka
Člen
Člen

Příspěvekod lenka92 » sob 12. říj 2013 18:01:08

Ahoj taky bych se ráda představila :)
U :logo: jsem teprve hm týden, ale je to jenom proto, že jsem o ničem takovém neslyšela, jinak pohledy posílám snad pořád.
Jinak je mi 21 a momentálně žiju jako au pair v Irsku, takže se těšim až dostanu pohled z čeký republiky :)
Jinak až tady skončím chtěla bych studovat vysokou školu obor historie a nebo překladatelství AJ.
Jinak jsem totální knihomol a generační dítě Harryho Pottera :) - takže fanoušek se vším všudy.
Poslouchám snad všechno kromě hip hopu a dechovek.
Filmy mě zajímaj hlavně ty co maj příběh a nebo ty co jsou podle knížek.
Zájmy - cestování a poznávání nových tradicí a legend- jinak filmy, knížky, přátele.
lenka92
Člen
Člen

Příspěvekod Vilemina » sob 12. říj 2013 19:17:52

Ahoj. Jmenuji se Petra, na Lide.cz mám nick xvileminax (ikonka červený tulipán v černém pozadí). Prozradím o sobě, že jsem z Brna, chovám dva syrské křečky, mezi mé koníčky patří zejména čtení, ruční práce (vyšívání, korálkování), mám ráda opice, impresionismus, secesi, Josefa Ladu, Vincenta van Gogha, Fridu Kahlo, tulipány, vlaky, čaje a hnědou barvu, zajímám se o novodobou historii. Mým novým koníčkem je geocaching.
Na :logo: jsem od konce března tohoto roku. Na rozdíl od některých ráda píšu pohledy do Německa a dalších německy mluvících zemí (zatím se mi poštěstilo jen to Německo) a dostávám německy psané pohledy. Na PC mám nejraději kupování a hlavně psaní pohlednic. Za exotikou se neženu.
Můj profil na PC zde: http://www.postcrossing.com/user/Vilemina .
Vilemina
Člen
Člen

Další

Zpět na Vítejte!