Ostrava

Ostrava

Příspěvekod Nika » pon 17. úno 2014 18:04:26

Dneska jsem Avion prolezla křížem krážem za účelem sehnání nových kousků pohlednic :) a zde je jakýsi přehled:

- prodejna NANU - NANA - krásné pohlednice S NÁPADEM a kvalitní. Možná ale odrazí cena - 25 Kč/kus.
- knihkupectví - v Avionu je jich spousta - některé pohlednice nabízejí, jiné ne. Já v Kosmasovi ale konečně narazila na pohledy s Krtečkem, které (i když je to k neuvěření) nebyly k sehnání :nee:
- Česká pošta - taková ta "klasika"
- prodejna Albi - "Albi pohlednice" :) (a opět Krteček :))
- IKEA - V Ikei můžeme narazit na KORT kartičky (http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=kort). Dají se použít jako originální pohlednice (i když kvalita není 100%). Prodávají se za 79 Kč/5 ks (nové v sortimentu), ale pokud budete budete mít štěstí, tak ve výprodejové zóně se dají sehnat za 19 nebo dokonce 5 Kč ;).

Máte ještě nějaké tipy na opravdu hezké pohlednice za přijatelnou cenu z Avionu, Ostravy, Kopřivnice, Nového Jičína, Příbora a okolí? Budu za ně opravdu ráda. Zatím jsem totiž u nás v Moravskoslezském kraji na obchody s hezkým výběrem nenarazila :cry: . Díky! N. :)
Nika

Re: Avion, Ostrava

Příspěvekod rady » pon 17. úno 2014 19:24:41

V Novém Jičíně infocentrum, v Kopřivnici Tatra muzeum. V Ostravě to bylo lepší, ale aspoň něco: infocentra na pohledy Ostravy, kniha Academia černobílé a hrady s erby, vedle papírnictví Krtek, zvířata, dětské. Dům knihy bohužel změnil majitele a nynější - Knihcentrum - pohledy nevede. Levné knihy u Futura (měli Pána prstenů, nyní Tushita pohledy). V Domě umění před zavřením měli Klimtovu Juditu, teď jsem tam nebyla. A v ostravském muzeu byly pěkné velké pohledy Ostravy, ale už je doprodávají.
rady
Člen
Člen

Příspěvekod Majky » úte 18. úno 2014 1:01:02

Literární kavárna na náměstí a hned pod ní papírnictví, kde je spousta pohádkových, městských i jiných...
Krtka kupuju naproti domu v papírnictví v Přívoze (zastávka Náměstí Svatopluka Čecha) ta 3,50 :lol:
jinak teda infocentra, prodejna jízdních dokladů (zatím na Výstavišti), Levné knihy na Sýkoráku
Dont look back in anger...
Majky
Člen
Člen

Příspěvekod Mirek » úte 18. úno 2014 21:00:44

Díky za tipy.
Mirek
Člen
Člen

Zpět na Moravskoslezský